Bookmark and Share Email This Page

Class of 2018

Ben Bailey Football Chowan University Division 2
Warren Dabney Football Virginia Military Institute Division 1
Michael Davis Football Hampden-Sydney College Division 3
Billy French Lacrosse Hampden-Sydney College Division 3
Hunter Gilliam Baseball Longwood University Division 1
Jalen Patterson Soccer Hampden-Sydney College Division 3
Tyler Thomas Basketball Guilford College Division 3
  

Class of 2017

Devin Allen Football Hampden-Sydney College Division 3
Mary Grace Amos Softball Randolph-Macon College Division 3
Brad Davis Football Virginia Military Institute Division 1
Nicholas Davis Football Hampden-Sydney College Division 3
Katie Haney Softball Richard Bland College Juco
Michael Thornton Lacrosse Hampden-Sydney College Division 3
  

Class of 2015

Montese Adams Basketball Randolph-Macon College Division 3
Josh Davis Football Christopher Newport University Division 3
Trent Jacobs Baseball Hampden-Sydney College Division 3
  

Class of 2014

Kari Davis Cheer Randolph-Macon College Division 3
Taylor Kelly Cheer Lynchburg College Division 3
Matthew McKay Football Hampden-Sydney College Division 3
Samatha Pariet Cheer College of Charleston Division 1 
  

Class of 2013

Carter Cunningham Football Hampden-Sydney College Division 3
Emily Klein Track Roanoke College Division 3
Boris Ngundji         Basketball Randolph-Macon College Division 3
Katie Raymond Golf Randolph-Macon College Division 3
Zack Williams Swimming Ferrum College Division 3
  

Class of 2012

Stacy Dixon Cheer Roanoke College Division 3
Larry Haskins Football Hampden-Sydney College Division 3
Charles Williams Football Liberty University Division 1
 
  

Class of 2011

Le'Von Harper Basketball Union College NAIA
Dalton Kuhar Track Virginia Military Institute Division 3
Michael Marquez Football Hampden-Sydney College Division 3
Cory Wingo Football Hampden-Sydney College Division 3
  

Class of 2007

Kwado (Joe) Donkor Football Bridgewater College Division 3
Ben Manis Football Bridgewater College Division 3
  

Class of 2005

Will Showalter Baseball Hampden-Sydney College Division 3  

Class of 2003

Dane Williams Football Hampden-Sydney College Division 3  

Class of 2002

CJ McQueen Softball Christopher Newport University Division 3
Marlo Powell Softball Bridgewater College Division 3
  

Class of 2001

Natalie Arleen Lyden Softball Elon University   Division 1  

Class of 2000

Hunter Landis Football Bridgewater College Division 3
Tara  Wooding Singer Softball North Carolina Wesleyan University Division 3
Preston  Williams Football Hampden-Sydney College Division 3
  

Class of 1998

Amber Barton Harbour Softball Bridgewater College Division 3
Craig Howard Football Virginia Military Institute Division 1
Whitney Reid Football Hampden-Sydney College Division 3
Caleb Varner Football Hampden-Sydney College Division 3
  

Class of 1997

John Baldwin Football/Baseball Hampden-Sydney College Division 3
Hassan Campbell Football Air Force Academy Division 1
Neil French Football Bridgewater College Division 3
Jon Martin Baseball Lynchburg College                        Division 3
Lauren Andrews McCarthy Softball        Washington & Lee University Division 3
Whitney Southhall          Baseball                  Lynchburg College                        Division 3
Trey Taylor          Football Bridgewater College Division 3
  

Class of 1996

Johnny Lesueur Football            Bridgewater College          Division 3
Kyle Murphy Basketball            Roanoke College                         Division 3
  

Class of 1995

Ryan Boggs Football Randolph-Macon College     Division 3
Angelina Collie Softball/Basketball North Carolina Wesleyan College   Division 3
Jessica  Pleasants    Softball Campbell University     Division 1
  

Class of 1986

Cannon Watson    Football University of North Carolina at Chapel Hill  Division 1
 
  

Class of 1984

Shelly Butler     Golf     Meredith College           Division 3  

Class of 1981

Gregory Alan Football  Ferrum College   Division 3  
search login